Черкаський міський центр зайнятості допомагає незрячим читати книги

28 Жовтня 2013
Друкувати цю новину

Черкаський міський центр зайнятості допомагає незрячим читати книгиДопомогти кожній людині з особливими потребами у вирішенні життєво необхідних питань – з усвідомленням цього мають працювати всі відповідальні служби та організації, які опікуються людини з інвалідністюми.

Прикладом саме такої роботи є співпраця служби зайнятості та обласної організації Українського товариства сліпих, які сприяють пошуку роботи та легальному працевлаштуванню осіб з інвалідністю по зору. Але на цьому співпраця не обмежується.

За підтримки Черкаського міського центру зайнятості створена служба супроводу незрячих, завдяки чому люди з вадами зору не обмежені у пересуванні та можуть вирішувати власні соціальні та побутові проблеми, бо незрячій людині складно придбати якісні продукти харчування, ліки, самостійно відвідати необхідну установу, оформити документи, почитати улюблену книгу.

Під час направлення безробітних на громадські роботи, спеціалісти центру зайнятості ретельно підбирають кандидатури для супроводу незрячих, адже вони повинні допомогти людині з вадами зору відчувати себе активним членом суспільства.

Діяльність такої служби це реальна підтримка і вагома допомога людини з інвалідністюм у повсякденному житті, полегшення, а за необхідності – налагодження побуту, можливість забезпечення власних первинних потреб, а для безробітних – це можливість виконувати соціально-значиму роботу.

Черкаський обласний центр зайнятості

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар