Черкаська міськрада під тиском виділила 1,5 млн грн на добудову будинку для дітей-осіб з інвалідністю

3 Квітня 2014 Друкувати цю новину

Черкаська міськрада під тиском виділила 1,5 млн грн на добудову будинку для дітей-осіб з інвалідністю

Батьки з дітьми-людини з інвалідністюми, які і досі не можуть оселитися у власних квартирах у недобудованому спеціалізованому будинку для людей з обмеженими можливостями по вул. Конєва 15/1, сьогодні прийшли на сесію міськради. Оголосивши депутатам свої вимоги та заблокувавши вихід із зали, вони врешті-решт домоглися направлення до обласному бюджету 1,5 млн грн субвенції на добудову будинку.

Нагадаємо, житло цим 14 сім'ям будувало управління капітального будівництва Черкаської облдержадміністрації. На сьогодні обласний бюджет не має коштів для завершення будівельних робіт.

Батьки разом з дітьми у візках стали перед в.о. міського голови та депутатами міської ради з вимогою негайно розглянути питання про виділення коштів на добудову їхнього будинку. Громадськість же перекрила вихід народним обранцям із зали, зазначивши, що випустить депутатів лише тоді, коли це питання буде вирішено.

Під тиском громадськості після переговорів та розгляду пропозицій депутати таки проголосували за направлення субвенції у розмірі 1,5 млн грн, ухваливши програму соціально-економічного розвитку з однією дією.

- Батьки стурбовані тим, що в обласному бюджеті немає коштів для добудови квартир. Усього на будівництво цих квартир уже витрачено 4,6 млн. грн, не вистачає 1,5 млн грн. З керівництвом області ми домовилися, що з міського бюджету розвитку передамо ці кошти. Сьогодні ми вчинили по совісті. Ми розглянули план соціально-економічного розвитку з одного питання. Мені приємно, що ми свою функцію виконали. Тепер крок за депутатами обласної ради, – прокоментував Віктор Білоусов.

Про все

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.