Черговий випуск Інформаційно-просвітницького бюлетеню “Право на реабілітацію”

by sancho | 31 Січня 2020 17:58

Національна Асамблея людей з інвалідністю України пропонує вашій увазі четвертий випуск Інформаційно-просвітницького бюлетеню "Право на реабілітацію".

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров'я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У цьому номері - про досягнення Національної служби здоров'я України у 2019 році,  загальний стан готовності медичних закладів по Україні до старту реформи "вторинки", реабілітаційний прогноз після травми спиного мозку, зокрема менеджмент надання послуг для осіб з травмою спиного мозку відповідно до вимог НСЗУ пакету “Медична реабілітація дорослих та дітей від трьох років з ураженням нервової системи”, відновлення хотьби після травми та роль фізичного терапевта у ребілітаційному процесі; та ще багато цікавої інформації.

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу:  naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

Завантажити бюлетень за посиланням.[1]

 

 

Endnotes:
  1. посиланням.: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/Byuleten-4-2020.pdf

Source URL: https://naiu.org.ua/chergovyj-vypusk-informatsijno-prosvitnytskogo-byuletenyu-pravo-na-reabilitatsiyu-2/