Черговий випуск Інформаційно-просвітницького бюлетеню “Право на реабілітацію”

31 Січня 2020 Друкувати цю новину

Національна Асамблея людей з інвалідністю України пропонує вашій увазі четвертий випуск Інформаційно-просвітницького бюлетеню "Право на реабілітацію".

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров'я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У цьому номері - про досягнення Національної служби здоров'я України у 2019 році,  загальний стан готовності медичних закладів по Україні до старту реформи "вторинки", реабілітаційний прогноз після травми спиного мозку, зокрема менеджмент надання послуг для осіб з травмою спиного мозку відповідно до вимог НСЗУ пакету “Медична реабілітація дорослих та дітей від трьох років з ураженням нервової системи”, відновлення хотьби після травми та роль фізичного терапевта у ребілітаційному процесі; та ще багато цікавої інформації.

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу:  naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

Завантажити бюлетень за посиланням.

 

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.