Черговий випуск електронного бюлетеня “Алгоритми успіху” для підприємців малого та середнього бізнесу

by sancho | 1 Квітня 2019 14:17

Національна Асамблея людей з інвалідністю України презентує черговий тринадцятий випуск бюлетеня «Алгоритми успіху», що виходить в рамках реалізації в Україні міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

Бюлетень створено з метою підвищення рівня поінформованості про соціальне підприємництво, змін у законодавстві, трудових відносин, оподаткування та звітності, а також консультації та успішні практики проекту тощо.

В цьому номері ви дізнаєтесь про новий законопроект, який передбачає створення окремої п'ятої групи єдиного податку для представників ІТ-галузі України, про нові критерії за якими Уряд оцінюватиме ступінь ризику від провадження господарської діяльності та про переодичність планових перевірок. Також яким є порядок прийняття на роботу фізичною особою-підприємцем, визначеним КМУ.  І, як завжди, юридична консультація, новини проекту та нова успішна історія від героїні нашого проекту - майстрині-кондитера Анни Святошенко.

Завантажити бюлетень за посиланням[1].

Endnotes:
  1. посиланням: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/Byuleten-13-2019.pdf

Source URL: https://naiu.org.ua/chergovyj-vypusk-elektronnogo-byuletenya-algorytmy-uspihu-dlya-pidpryyemtsiv-malogo-ta-serednogo-biznesu/