Черговий випуск електронного бюлетеня “Алгоритми успіху” для підприємців малого та середнього бізнесу

1 Квітня 2019
Друкувати цю новину

Національна Асамблея людей з інвалідністю України презентує черговий тринадцятий випуск бюлетеня «Алгоритми успіху», що виходить в рамках реалізації в Україні міжнародного проєкту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

Бюлетень створено з метою підвищення рівня поінформованості про соціальне підприємництво, змін у законодавстві, трудових відносин, оподаткування та звітності, а також консультації та успішні практики проєкту тощо.

В цьому номері ви дізнаєтесь про новий законопроєкт, який передбачає створення окремої п’ятої групи єдиного податку для представників ІТ-галузі України, про нові критерії за якими Уряд оцінюватиме ступінь ризику від провадження господарської діяльності та про переодичність планових перевірок. Також яким є порядок прийняття на роботу фізичною особою-підприємцем, визначеним КМУ.  І, як завжди, юридична консультація, новини проєкту та нова успішна історія від героїні нашого проєкту – майстрині-кондитера Анни Святошенко.

Завантажити бюлетень за посиланням.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар