Черговий випуск бюлетеню “Право на реабілітацію”

by sancho | 28 Лютого 2020 12:36

Національна Асамблея людей з інвалідністю України пропонує вашій увазі п’ятий випуск Інформаційно-просвітницького бюлетеню "Право на реабілітацію".

Україна знаходиться серед держав з високою захворюваністю на рак, де щорічно помирають 65 тис. осіб, а 140 тис. дізнаються про свою хворобу вперше. Цей номер присвячено Всесвітньому дню боротьби проти раку, проголошеного Міжнародним союзом з боротьби з онкологічними захворюваннями та який відмічається у світі - 4 лютого. Йдеться про заходи та урядові програми, які планують розробити та впровадити для боротьби з онкологічними захворюваннями. Зокрема про представлений МОЗ проєкт Національної стратегії контролю онкологічних захворювань до 2030 року. Також розкажемо які обстеження і у якому віці треба проходити жінкам та чоловікам, щоб запобігти захворюванню на ранніх стадіях. Дізнаєтесь чому фізична терапія є одним з основних засобів стабілізації і покращення стану та допомоги жінці після мастектомії та ще багато цікавої інформації.

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров'я»[1], який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу:  naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

Завантажити бюлетень за посиланням[2].

Архів номерів за посиланням[3].

 

 

Endnotes:
  1. міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров'я»: https://naiu.org.ua/zmitsnennya-reabilitatsijnyh-poslug-v-systemah-ohorony-zdorov-ya/
  2. посиланням: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/Pravo-na-reabilitatsiyu.-Vypusk-25-2020.pdf
  3. посиланням: https://naiu.org.ua/zmitsnennya-reabilitatsijnyh-poslug-v-systemah-ohorony-zdorov-ya/

Source URL: https://naiu.org.ua/chergovyj-vypusk-byuletenyu-pravo-na-reabilitatsiyu/