Чергове засідання Громадської ради при Службі

17 Липня 2013 Друкувати цю новину

Чергове засідання Громадської ради при Службі03 липня 2013 року у приміщенні Київського міського Палацу ветеранів відбулося чергове засідання Громадської ради при Державній службі з питань осіб з інвалідністю та ветеранів.

Засідання пройшло за участі працівників Служби, безпосередньо Першого заступника Голови Служби Сіроштана В. Г., представників Міністерства соціальної політики, всеукраїнських громадських об'єднань.

Відкритим голосуванням обрано:

  1. Палія Виктора Миколайовича – співголовою Громадської ради, головою комісії з питань ветеранів.
  2. Антропова Юрія Володимировича – співголовою Громадської ради, головою комісії з питань осіб з інвалідністю.
  3. Сторожук Олену Миколаївну – головою секретаріату.

Обрання заступників голів комісій, іншого активу Громадської ради, відповідно до затвердженої cтруктури, буде проведено окремо та проінформовано громадськість.

За підсумками проведених консультацій з інститутами громадянського суспільства Громадська рада розглянула та погодила проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про заходи з підготовки та відзначення у 2013 році Міжнародного дня осіб з інвалідністю", заслухала інформацію начальника управління по роботі з ветеранами Мальцева І. В. стосовно підготовки та проведення у 2013 році IІІ форуму ветеранів, визначила шляхи взаємодії Громадської ради і Державної служби з питань осіб з інвалідністю та ветеранів щодо підготовки до цього важливого державного заходу.

З інформацією про організацію роботи щодо підготовки до відзначення 75-річчя з дня заснування звання Героя Соціалістичної Праці виступила Мойсеєва А.В., заступник Голови Ради Організації ветеранів України.

Громадська рада розглянула питання щодо вирішення проблеми з оздоровчою базою учбово-виробничого підприємства УТОС № 3 "Івушка" та надання фінансової допомоги на лікування ветерану Великої Вітчизняної війни.

Державна служба з питань осіб з інвалідністю та ветеранів України

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук