Будь-ласка допоможіть зробити перші кроки для Максима!

20 Березня 2015
Друкувати цю новину

image (10)Добрий День! Я вибачаюся що звертаюся. Прошу Вас вислухайте мене. Я Вам буду дуже вдячна і сподіваюсь на Ваше розуміння та підтримку!

Звертається до Вас мати-одиначка, Мельник Галина Валентинівна,яка виховує дитину-людини з інвалідністю хворого на ДЦП,який не ходить віком вісім років. Нажаль, виплат по догляду за дитиною-інвалідом,не достатньо для повноцінного лікування моєї дитини.

Максимко був бажаною дитиною,але через халатність лікарів при пологах,нам таки поставили ДЦП.Народився Максим недоношеним,звагою 1,750кг,дитина була у важкому стані за рахунок синдрому пригнічення,дихальних розладів, білірубіновоїі інтоксикації на фоні недоношеності. Але не зважаючи нінащо,ми постійно лікувалися.

Зараз Максиму вісім років і навчається у першому   класі “я хочу ходити до школи,щоб навчитись і спілкуватись з іншими дітками”-з такими словами Максим часто звертається до мене,але  на жаль на перепоні стоїть діагноз ДЦП, який не дає йому можливості самостійно пересуватись.У теплу пору року я відвожу на велосипеді до  школи,решту часу його освітній час звужується до маленької кімнати.

Ось вже вісім років життя Максима та моє – це боротьба за його можливість ходити. Всі зусилля,старання,та що там говорити-все життя покладене на те щоб поставити його на ноги. Весь час жодного дня не було згаяно даремно. Завдяки курсам реабілітації в спеціалізованих центрах Максим навчився сидіти, повзати, стояти на колінах, а зараз він ходить з підтримкою,йому залишилось зовсім трішки!5 лютого 2015 року ми зробили операцію на ніжках у м. Житомирі з надією, що нам допоможе. Зараз Максима ніжки загіпсовані на цілий місяць. А після зняття гіпсів для Максима потрібна тривала реабілітація. Але грошей катастрофічно не вистачає,адже я виховую сина сама,і постійно перебуваю біля нього і не маю можливості працювати.

Дуже хочеться,щоб мій син виріс повноцінним громадянином рідної держави і зміг приносити користь суспільству. Хоч у Максима зараз індивідуальна навчальна програма,він не здається і робить значні успіхи. Незважаючи на труднощі,Максим навчився писати(хоч йому це важко дається),рахувати, та читати,адже життєвим гаслом є слова:”хочу,можу, буду”. Максим хоче зробити свої перші кроки,проте сам він не впорається!

Звертаюся до Вас з проханням про допомогу на лікування мого сина у м. Хмельницькому. Курс лікування за 10 днів коштує 5500грн,а нам потрібен не один курс лікування. Дуже важко самій виховувати,таку дитину,Будь-ласка допоможіть!

тел+380674558742   +380679106046

Мельник Галина Валентинівна

РЕКВІЗИТИ:

Р/Р 29244825509100
МФО 305299
ЗКПО 14360570
Карточка Приват Банка № 5168 7556 1067 8167

Рахунок-фактура.pdf

написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар