Брошюра “Гендерний аудит доступності в місті Краматорськ Донецької області”

by sancho | 21 Травня 2018 11:14

Ґендерний аудит доступності був проведений у партнерстві з Донецькою обласною державною адміністрацією, Краматорською міською радою, Всеукраїнським громадським об’єднанням «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» та Донецькою обласною організацією людей з інвалідністю протягом жовтня-листопада 2017 року. Ця ініціатива була підтримана в рамках спільного проекту ПРООН-ООН Жінки «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України», який фінансується Європейським Союзом.

Гендерний аудит доступності визначив інформаційні та архітектурні бар'єри, які обмежують доступ жінок з інвалідністю до суспільних послуг та створюють соціальну ізоляцію. Докази, отримані впродовж аудиту стосовно бар'єрів, з якими стикаються жінки з інвалідністю, будуть використані для впровадження відповідних рекомендацій місцевою владою.

Ґендерний аудит доступності був проведений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Позиції та окремі думки авторів, викладені у цій публікації, не відображають погляди Європейського Союзу.

Завантажити:

Английский , украинский

 

 

 

Source URL: https://naiu.org.ua/broshyura-audyt-gendernoj-dostupnosty-goroda-kramatorsk-donetskaya-oblast/