Бліц 11 дня Дефлімпіади-2013: рубіж у 20 золотих медалей подолано!

4 Серпня 2013 Друкувати цю новину

Бліц 11 дня Дефлімпіади-2013: рубіж у 20 золотих медалей подолано!Усі вчорашні вечірні надії справджуються: у день завершення ХХІІ літніх Дефлімпійських ігор в Софії національна дефлімпійська збірна команда вже зранку виборола 1 золото (чоловічій команді Україна 1 з пляжного волейболу вдалось підтвердити своє звання чемпіонів Дефлімпіади-2009; вони отримали яскраву перемогу над командою Росії), 1 срібло (Кравченко Оксана, дзюдо) та 3 бронзові нагороди (Гусєва Катерина, дзюдо; чоловіча та жіноча команди Україна 2 з пляжного волейболу перемогли-таки команди Росії та отримали почесну бронзу!).

Таким чином, у нас вже 21 золота, 29 срібних та 37 бронзових нагород. 87 медалей – феноменальний результат!!!

Залишилась лише фінальна гра українських футболістів з командою Росії... Переживаємо, хвилюємось і безмежно віримо у наших спортсменів.

Гра починається о 15:00 та буде показана у прямій трансляції на сайті Першого національного телеканалу (http://1tv.com.ua/uk/deflympics_online). Підтримайте наших спортсменів, вболівайте за них і за те, аби їх почув увесь світ!!!

Пре-служба НКСІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.