Благодійний велопробіг #BIKECHARITYCHALLENGE зібрав понад 35 тис. грн. на лікування дітей

20 Квітня 2016 Друкувати цю новину

У субботу, 16 квітня, у м. Буча стартував благодійний велопробіг #BIKECHARITYCHALLENGE для допомоги дітям, що проходять лікування у Центрі реабілітації дітей з ураженнями опорно-рухової системи «Вільний рух».

Благодійний велопробіг #BIKECHARITYCHALLENGE зібрав понад 35 тис. грн. на лікування дітей

#BIKECHARITYCHALLENGE зібрав понад сотню учасників. У заході взяли участь голова Київської обласної ради Ганна Старикова, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе, міський голова Бучі Анатолій Федорук, депутати Київської обласної ради, Бучанської міської ради, громадські активісти та мешканці міста.

«Ми маємо на меті дуже добру справу – допомогти дітям, які потребують особливої уваги і піклування. Центр реабілітації дитини «Вільний рух» - один із таких. Маємо надію, що до нашої ініціативи долучиться якомога більше небайдужих громадян.Сьогодні нам вже вдалося зібрати понад 35 тисяч гривень. І це тільки старт нашого проєкту», - наголосила голова Київської обласної ради Ганна Старикова та передала естафету іншим містам і районам Київщини.

У свою чергу перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе підкреслив, що сьогодні багато дітей потребують особливої уваги та підтримки. «Ми не повинні стояти осторонь таких проблем і максимально допомагати тим, хто потребує нашої підтримки та допомоги. Маємо надію, що нашу ініціативу підтримають і реалізують в інших регіонах України. Давайте робити добрі справи, тоді і світ буде добрішим!», - зазначив Лев Парцхаладзе.

Міський голова Бучі Анатолій Федорук побажав учасникам велопробігу вдалого старту та наголосив на гуртуванні якомога більшої кількості людей навколо такої шляхетної справи, як благодійність. «Мені приємно констатувати той факт, що наше місто вкотре дає старт такій гарній справі, як благодійність. Я щиро висловлюю вдячність ініціаторам проєкту та усім учасникам велопробігу – від молодшого і до найстаршого. Добрі справи мають об’єднувати людей», - зазначив міський голова.

Слова вдячності організаторам благодійного велопробігу висловила і директор Центру Світлана Ареф’єва. «Маючи дитину із подібним діагнозом, знаю на собі, наскільки проблематично їздити кожні 3-4 місяці на реабілітацію на Закарпаття, витрачати шалені суми грошей. Тому спільно з іншими мамами ми відкрили в Київській області центр для діток з ДЦП. Зараз  маємо на меті відкрити басейн, де діткам легше і простіше буде розвивати рухи. Тому я дякую всім, хто допоміг організувати цей захід, хто буде брати участь у велопробізі. Це допоможе втілити спільну мрію мам не лише Київської області, але й всієї України, чиї діти мають діагноз ДЦП. Допоможе поставити наших діток на ноги», - сказала Світлана Ареф’єва.

Серія благодійних заходів #BIKECHARITYCHALLENGE, організованих Київською обласною державною адміністрацією та Київською обласною радою до Міжнародного Дня захисту дітей, триватиме на Київщині до кінця травня та відбуватиметься за участі депутатів обласної та місцевих рад, представників обласної та районних державних адміністрацій, міськвиконкомів, громадських активістів,  усіх небайдужих громадян. Учасники передаватимуть велоестафету від міста до міста. Усі кошти, зібрані під час велопробігів, будуть передані Центру реабілітації дитини «Вільний рух».

Благодійний велопробіг #BIKECHARITYCHALLENGE зібрав понад 35 тис. грн. на лікування дітей

Київська ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.