Благодійний мистецький аукціон влаштували у Сумах

17 Вересня 2019 Друкувати цю новину

Благодійний мистецький аукціон влаштували у Сумах

Благодійний мистецький аукціон влаштували у Сумах. Учні дитячої художньої школи створили лоти власними руками за кілька годин до аукціону.

«Сьогодні я малюю ілюстрацію до пісні «Сотня», малюю те, що мені найбільше сподобалося на цій вулиці, зонтики наші. Я люблю коли у нашому місті роблять благодійні конкурси, тому й вирішила взяти участь»,-  каже художниця Олександра Бриченко.

Тривав аукціон близько години. Пані Валентина придбала одну з картин.

«Мені хотілось взяти участь у роботі цього аукціону і підтримати діяльність подружжя Сасс, що хочуть створити аудіокниги для людей з порушенням зору. Ось така основна мета взяти участь, щоб допомогти іншим», - говорить Валентина Андросова, відвідувачка благодійного аукціону.

Гроші збирали на підтримку аудіобібліотеки художньої літератури Анатолія та Дар’ї Сассів. Ця сімейна пара кілька років записує аудіо книжки для слабкозорих та незрячих людей.

«Наша мета створити студію звукозапису для того, щоб начитували свої твори, записували наших сумських письменників, у першу чергу, тобто щоб відбулась популяризація, бо не всі в Україні знають наших авторів. Також наших незрячих поетів, виконавців будемо записувати, різноманітні інформаційні матеріали, підручники», - каже Дарія Сасс, координаторка ГО «Людей з інвалідністю по зору «Ініціативи Слобожанщини».

Усього на аукціоні продали 7 робіт за які виручили 600 гривень. Також зібрали 1100 гривень у благодійну скриньку.

UA: СУМИ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.