Благодійний проєкт «Світ, я чую тебе!»

14 Квітня 2014
Друкувати цю новину

Благодійний проєкт «Світ, я чую тебе!»Шановний (на) благодійнику!

До Вас звертаються учасники благодійного проєкту «Світ, я чую тебе!» в рамках Міжнародного благодійного фонду «Україно! Я за тебе!» спільно з міським медичним центром проблем слуху та мовлення «СУВАГ-Київ» з проханням щодо надання благодійної допомоги Київському міському медичному центру проблем слуху та мовлення «СУВАГ-Київ» у вигляді портативного скринінгового автоматичного аудіометра GSI Audera (США) для діагностики слуху у новонароджених дітей.

Апарат GSI Audera (США) для діагностики раннього порушення слуху у новонароджених дітей може змінити подальшу долю багатьох немовлят, адже серед кожної 1000 новонароджених 3-4 дітей з’являються на світ з вадами слуху, які можна вилікувати, якщо вчасно їх діагностувати.

Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ-Київ» на даний момент не має змоги проводити діагностику та реабілітацію, оскільки в грудні 2013 року апарат зламався, та на превеликий жаль, не підлягає подальшому ремонту, і як результат – Центр втратив можливість дарувати повноцінне життя маленьким пацієнтам.!!!

Ми переконані, що не можемо стояти осторонь та виявляти байдужість, особливо, коли йдеться про маленьких діточок, які потребують допомоги і довіряють нам своє життя. Ця проблема може торкнутися кожного з нас.

Ми закликаємо вас разом з нами проявити милосердя, відкрити свої серця та простягнути руку допомоги!

Наш проєкт «Світ, я чую тебе!» спрямований на те, щоб допомогти дітям почути найдорожчих для них людей – маму й татка, пізнати цей світ й повноцінно жити в ньому. Саме від нас з вами залежить майбутнє наших дітей.

Мета благодійного проєкту «Світ, я чую тебе!» – збір коштів на закупівлю портативного скринінгового автоматичного аудіометра GSI Audera (США) для діагностики слуху у новонароджених дітей.

Вартість одного такого апарату складає 213 тисяч гривень.

Ми розраховуємо на Вашу небайдужість!

Покажемо, що наші серця можуть співчувати!

Ми закликаємо організації, підприємства та всіх небайдужих людей України об’єднатися та СПІЛЬНИМИ зусиллями ДОПОМОГТИ ДІТЯМ бути здоровими та надати їм можливість почути цей світ!

Наші реквізити:
р/р 26002057002557 в Столичній філії ПАТ КБ «Приватбанк» у м. Києві,
МФО 380269, ЄДРПОУ 35137539

Призначення платежу:
Благодійна допомога. Без ПДВ.

Проєкт здійснює
МБФ “Україно! Я за тебе!”

Українська біржа благодійності 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар