Безногий чоловік повзає на руках, тому що не має інвалідного візка

1 Листопада 2013 Друкувати цю новину

Микола Сослюк проживає в лікарніГлухівчанин Микола Сослюк, який уже другий рік живе у лікарні, пересувається по палаті лише на руках. Чоловікові ампутували ногу. Співробітники медичного закладу шукають того, хто може придбати інвалідний візок. Влада пообіцяла допомогти

Інвалід із Глухівців Микола Сослюк вже два роки живе в лікарні селища. Сюди його поселив сільський голова. Виписали чоловіка вже давно, але йти йому нікуди: двоє синів від нього відмовилися. З дружиною не живе вже 15 років.

- Жоден чиновник не може вирішити, хто має допомогти цій людині, - говорять односельці. - Тому ми самостійно добиваємося візка для людини з інвалідністю.

Другий рік живе в лікарні

Палата лікарні стала для нього рятівним прихистком. Тут він другий рік, як сам каже, «існує». Бо життям назвати такий стан людини, яка не ходить, а повзає, язик не повертається.

- Біда почалася з того часу, коли вдарив на нозі пальця, - розповідає Микола Сослюк. - Тоді палець почав синіти. Почалася гангрена, потрапив до лікарні. Лікарі змушені були ампутувати кінцівку. Я думав, що відріжуть лише палець, але ампутували ногу вище коліна.

Після виписки з'ясувалося, що йти чоловікові нікуди. Раніше він проживав із сестрою, але сестра, як каже Микола, не захотіла доглядати людини з інвалідністю.

- Добре, що ще з лікарні не виганяють. Медики до мене ставляться добре, в лікарні я харчуюсь, та й добрі люди пригостять чимось, - каже Микола Сослюк.

Візок буде

Журналіст газети «RIA-K» звернувся в Козятинську райдержадміністрацію, щоб з'ясувати, що чекає на людини з інвалідністю в майбутньому.

- З цього приводу до мене вже зверталися глухівчани. Ми доставимо людини з інвалідністю на протезний завод, де йому виготовлять протез, - повідомив заступник голови райдержадміністрації Ігор Джус.

Він також пообіцяв допомогти забезпечити Миколу Сослюка інвалідним візком.

Відповідні документи вже є в управлінні соцзахисту і соціального обслуговування населення. Тепер Миколі Сослюку доводиться лише чекати на виконання владою своїх обіцянок...

Кazatin

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.