Безкоштовний семінар “У дитинстві немає інвалідності” провели в Тернополі для батьків, які виховують дітей з інвалідністю

by Наталія | 9 Квітня 2019 15:53

Безкоштовний семінар "У дитинства немає інвалідності" 6 квітня провели в Тернополі для батьків, які виховують дітей з інвалідністю. Захід організувала громадська організація "Ділові українські жінки в Тернопільській області". Спікером запросили голову громадської організації "Бачити серцем" Олесю Яскевич з Києва.

Вперше семінар для батьків, які виховують дітей з інвалідністю в Тернополі організували в листопаді 2017 року, - повідомила ініціатор заходу Олена Коваль. За її словами, нині на Тернопільщині проживає 4,5 тисячі дітей з інвалідністю, з них 1200 у Тернополі. 140 дітей мають проблеми з опорно-руховим апаратом.

Громадська організація "Ділові українські жінки в Тернопільській області" діє в Тернопополі з 2017 року. Повідомила її віце-президент з напрямку «Благодійність» Олеся Чванкіна. За її словами, це вже третій спільний проект з матерями, які виховують дітей з інвалідністю.

UA: Тернопіль

Source URL: https://naiu.org.ua/bezkoshtovnyj-seminar-u-dytynstvi-nemaye-invalidnosti-provely-v-ternopoli-dlya-batkiv-yaki-vyhovuyut-ditej-z-invalidnistyu/