Безкоштовна правова допомога для інвалідв чернігівщини!

2 Квітня 2013
Друкувати цю новину

Безкоштовна правова допомога для інвалідв чернігівщини!В житті практично кожної людини виникають обставини, питання, коли необхідність отримати кваліфіковану  консультацію юриста стає не просто потрібною, але і до деякої міри вирішальною.

Особливо актуально і проблематично такі питання постають перед людини з інвалідністюми. Більшість громадян цієї категорії не мають можливості звернутися до платних юридичних консультацій, що фактично позбавляє їх можливості позасудового і судового вирішення спорів, захисту своїх прав і законних інтересів.

Коли вже Україна прагне бути справжньою європейською державою, то її громадяни, особливо люди з обмеженими можливостями, мають почуватися захищеними, знати свої права та вміти їх захищати.

З цих принципів і виходили в громадській організації Чернігівський Центр Прав Людини, започатковуючи напрямок діяльності по наданню безкоштовних юридичних консультацій для осіб з інвалідністю та членів їх сімей. 

Надання таких консультацій спрямоване на реалізацію принципу рівності громадян при захисті ними своїх прав.

Консультації  надаються за адресами:

  • проспект Миру, 40, приміщення громадської організації осіб з інвалідністю «ЛОГОС», робочий телефон 604 -450, моб. телефон 067 439 71 65. Години роботи: 10.00 – 14.00.  Консультант – Надія Лозбень.
  • вулиця Жабинського 13/42, приміщення громадського організації Чернігівський Центр Прав Людини, телефон 67 75 75. Години роботи: 12.00 – 16.00. Консультант – Сергій Нестеренко.

Онлайн консультації надаються також по skype dobrochyn2000, і по електронній пошті pravo@cn.relc.com.

Хотілося б закликати осіб з обмеженими можливостями – не відмовляйтесь заздалегідь від своїх прав через їх незнання, дізнайтеся про них з нашою допомогою!

siver.info 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар