Бал для людей з інвалідністю «Night to Shine Ukraine»

11 Лютого 2020 Друкувати цю новину

У Дніпрі вже втретє провели бал для людей з інвалідністю «Night to Shine Ukraine». Цього року захід підтриманий фондом «Культурна столиця». Гостей свята у культурно-діловому центрі «Менора» зустрічали червоною доріжкою. Кожному вручили корону та бутоньєрку. Усі були святково вбрані, а охочим волонтери зробили професійний макіяж і зачіски.

«Дніпро вже втретє долучився до всесвітнього проєкту проведення балів для людей з інвалідністю. Подія дуже важлива, адже дозволяє учасникам цього дня бути у центрі уваги, отримати позитивні емоції, врешті – відчути себе справжньою зіркою. Тому одразу міська рада спільно з фондом «Культурна столиця» підтримала проведення такого балу. Сподіваюся, і надалі співпрацюватимемо з організаторами у рамках таких чудових ініціатив», – сказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

За словами директорки балу «Night to Shine Ukraine», голови громадської організації «Час сяяти», волонтерки Олени Зайцевої, такий захід для людей з інвалідністю – це вихід у світ, ковток нових вражень, знайомств: «Так, наприклад, під час минулих балів утворилися декілька пар, які згодом одружилися. Загалом наші учасники з нетерпінням чекають цієї події. Не в усіх наших гостей є можливість відвідувати звичні дні народження, випускні, весілля тощо, а тут така чудова нагода поринути у свято, де вони – головні герої. Словом, вдячні міській владі, спонсорам, волонтерам за підтримку».

Цього вечора для учасників, а їх зібралося понад 200, працювали різні ігрові та фотозони. Для усіх охочих організували катання на лімузинах. Родзинкою балу став конкурс талантів, учасники якого продемонстрували свої здібності та майстерність у різних видах творчості (співи, танці, вишивання, оригамі тощо).

Гостя балу Маргарита Захарченко – одна з тих, хто вирішив взяти участь у конкурсі. Свій талант дівчина показала у співах.

«Заспівала пісню про маму одного зі своїх улюблених виконавців Олега Винника. Вона мене сьогодні підтримує, і співала для неї. Звісно, головне для мене не перемога, а участь. Загалом тут приємна, тепла, святкова атмосфера. Беру участь у цьому балі вперше, і емоції переповнюють. Дякую організаторам за таку чудову подію для нас», – додала Маргарита.

Також цього вечора була насичена танцювальна програма, частування гостей, вручення подарунків.

Нагадаємо, у 2018 році Дніпро став першим містом на пострадянському просторі, що долучилось до проведення балів для людей з інвалідністю в усьому світі.

Ukrinform TV

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.