Аудит доступності Київського апеляційного адміністративного суду

Аудит доступності Київського апеляційного адміністративного суду
3 Вересня 2015
Друкувати цю новину

Аудит доступності Київського апеляційного адміністративного судуНа запит Керівника апарату суду, 17 серпня 2015 року Національна Асамблея осіб з інвалідністю України здійснила аудит доступності вхідної групи, приміщення туалету та прилеглої території Київського апеляційного адміністративного суду, щодо створення належних умов для обслуговування маломобільних громадян, враховуючи осіб з інвалідністю різних нозологій.

Проведення аудиту базувалось на вимогах викладених у ДБН В.2.2-17:2006 та «Рекомендаціях щодо перевірки об’єктів будівництва на дотримання вимог доступності для маломобільних груп населення», затверджених Управлінням методології і контролю планових перевірок Державної архітектурно–будівельної інспекції України.

На час проведення обстеження вже було розпочато будівельні роботи будинку по облаштуванню вхідної групи пандусом, та реконструкцію сходів і поверхні ганку.

За словами представника НАІУ Володимира Азіна: «Під час проведення аудиту було визначено, що заходи, передбачені проєктом реконструкції вхідної групи, є абсолютно достатніми для створення належних умов архітектурної доступності для маломобільних груп населення».

Також, спеціалістом НАІУ було розроблено та надано конкретні рекомендації щодо усунення незначних недоліків, які було виявлено в ході аудиту доступності приміщення суду та прилеглої території.

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України виражає вдячність керівництву Київського апеляційного адміністративного суду за співпрацю і вжитих заходів, спрямованих на створення належних умов архітектурної доступності для обслуговування маломобільних громадян, враховуючи осіб з інвалідністю.

Прес-служба НАІУ

  Категорія: