Анонс! Тренінг-семінар «Раннє втручання, як запорука щасливого майбуття»

Анонс! Тренінг-семінар «Раннє втручання, як запорука щасливого майбуття»
1 Грудня 2020
Друкувати цю новину

11 грудня 2020 р. у м. Полтава відбудеться тренінг-семінар для державних службовців, профільних спеціалістів, представників громадського сектору та окремих батьків на тему «Раннє Втручання».

Спікери: Альона Скрипко (м. Київ) – Національний координатор Всеукраїнського форуму «Батьки за Раннє Втручання»;

Ірина Твердохліб (м. Полтава) — регіональний представник НАІУ

Остроушко Марія (м. Полтава) — голова ГО «Полтава ДаунСиндром»

Касімов Андрій (м. Харків)  директор БФ «Паралельні світи»;

Мірошниченко Вадим (Харківська область) — голова ГО «Українські Батьки».

Під час проведення заходу учасники отримають інформацію про діяльність Всеукраїнського форуму «Батьки за Раннє Втручання», про доказову базу раннього втручання в Україні, про стан громадського сектору у Полтавській області, про досвід адвокації послуги раннього втручання, про досвід отримання послуги раннього втручання. Запланований обмін досвідом між батьківськими організаціями, ініціативними групами та окремими батьками щодо отримання соціальних, медичних та освітніх послуг, а також адвокації таких послуг.

Захід проводиться в рамках грантового проекту «Father’s movement of South-Eastern Ukraine» за фінансової підтримки Open Society Foundation, Нью-Йорк в межах та як невід’ємна частина Всеукраїнського форуму «Батьки за Раннє Втручання».

Тренінг-семінар проходитиме 11 грудня 2020 р. з 9-30 по 17-00 за адресою м.Полтава, вул. Монастирська, 10 (Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство).

За додатковою інформацією звертайтеся до Остроушко Марія, м.т. +380958382092.

  Категорія: