АНОНС! Сьогодні, в рамках ТИЖНЯ ПРАВ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ, НАІУ проводить Інформаційну сесію «Інформаційна доступність. Державні гарантії для людей з інвалідністю».

АНОНС! Сьогодні, в рамках ТИЖНЯ ПРАВ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ, НАІУ проводить Інформаційну сесію «Інформаційна доступність. Державні гарантії для людей з інвалідністю».
1 Грудня 2021
Друкувати цю новину

Сьогодні, 1 грудня, в рамках ТИЖНЯ ПРАВ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ, Національна Асамблея людей з інвалідністю України,  проводить на платформі ZOOM Інформаційну сесію «Інформаційна доступність. Державні гарантії для людей з інвалідністю».

Мета заходу: підвищення інформованості осіб з інвалідністю щодо деяких видів гарантій, пільг і послуг, встановлених законодавством для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю і членам їх сімей.

Під час заходу буде презентовано «Довідник деяких видів гарантій, пільг і послуг, установлених законодавством для осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та членів їхніх сімей» розроблено НАІУ в рамках програми «Національне партнерство – узгоджена доступність».

Програма реалізується громадською спілкою «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за фінансової підтримки Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю за рахунок коштів Державного бюджету України.

Цей Довідник буде корисний особам з інвалідністю, громадським об’єднанням, державним службовцям усіх рівнів та іншим суб’єктам, які опікуються правами осіб з інвалідністю та формують політику нашої держави.

Дата та час проведення: 1 грудня 2021 року з 12:00 до 13:30 год.

Приєднатись можна за посиланням:

https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZ0vf-yqrj8rEtYktycnfGAxtfKurkfoN1wF

 

#НАІУ  #ТижденьПравОЗІ  #Національне_партнерство_узгоджена_доступність  #права_осіб_з_інвалідністю  #доступність

  Категорія: