Анонс! Продовжуємо обговорення проєкту Плану дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю на період до 2025 року

27 Листопада 2020 Друкувати цю новину

Національна Асамблея людей з інвалідністю України 30 листопада 2020 року об 11-00  планує проведення онлайн робочої зустрічі «Обговорення статей 19, 21, 23 в рамках проєкту Плану дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю на період до 2025 року».

Захід проводиться з метою залучення жінок, зокрема з інвалідністю та їх організацій до  процесу прийняття рішень, що стосуються їх прав, зокрема  через їх участь в опрацюванні нормативно-правових актів.

До обговорення будуть представлені заходи Плану дій по реалізації наступних статей Конвенції :

Стаття 19: Самостійний спосіб життя осіб з інвалідністю і залучення їх до місцевої спільноти.

Стаття 21: Свобода висловлення думки та переконань і доступ до інформації.

Стаття 23: Повага до дому та сім’ї.

 

Захід проводиться в рамках проєкту «Права жінок з інвалідністю: дія у розвитку» для реалізації якого надається фінансова підтримка за рахунок коштів Державного бюджету України.

У разі зацікавленості, прохання надіслати до 29 листопада 2020 року на електронні адреси office-naiu@ukr.net  та olena.polishchuk@ukr.net інформацію щодо кандидатур для участі у заході, з приміткою «План дій»: ПІБ, організація, місто, контактний телефон, електронна пошта, а також зазначити (у разі наявності) досвід роботи в сфері захисту прав жінок з інвалідністю.

З організаційних питань звертатись до технічної модераторки заходу Олени Поліщук: тел. 067-133-99-53 (Вайбер), 095-380-37-87.

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.