Анонс прес-конференції проекту “Читати на рівних”

11 Листопада 2013 Друкувати цю новину

Читати на рівнихБлагодійний проект «Читати на рівних» підводить проміжні підсумки. Дізнатися, як просувається збір коштів на видання дитячих книг шрифтом Брайля, можна на прес -конференції, яка відбудеться 13 листопада 2013 року о 12:00 в прес -центрі «Укрінформ» (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16).

Благодійний проект «Читати на рівних» підводить проміжні підсумки. Дізнатися, як просувається збір коштів на видання дитячих книг шрифтом Брайля, можна на прес-конференції, яка відбудеться 13 листопада 2013 року о 12:00 в прес-центрі «Укрінформ» (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16).

  1. Валерій Сушкевич, голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та осіб з інвалідністю, голова Всеукраїнського громадського об'єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України».
  2. Наталія Скрипка, виконавчий директор Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України.
  3. Олексій Погорелов, генеральний директор Української Асоціації видавців періодичної преси.
  4. Наталя Бойко, директор з маркетингу UMH Publishing Sales House.
  5. Олена Лобова, керівник проекту «Читати на рівних», директор видавничого дому Perekhid Publishing House.

Організатори благодійного проекту «Читати на рівних» відзвітують про зібрані кошти, представлять віртуальний макет майбутньої книги, а також розкажуть про подальші кроки в проекті. Крім того, в рамках події Валерій Сушкевич разом з усіма присутніми відправить офіційний лист, написаний шрифтом Брайля, президенту України.

Актуальність проекту «Читати на рівних»

Доступність дитячих художніх книг шрифтом Брайля є актуальною, але невидимою для більшості проблемою. В Україні, за неофіційними даними, понад 100 тис. дітей з вкрай слабким зором, з них понад 1 тис. - тотально незрячих дітей. Уміння читати, використовуючи шрифт Брайля - це необхідний навик для повноцінної соціалізації незрячої людини, який дає слабким зором і незрячим дітям можливість бути грамотними і розвиватися нарівні із зрячими однолітками.

Завдяки тому, що проект «Читати на рівних » підтримали провідні гравці медіа ринку, до проблеми вдалося привернути увагу. Темою, яка більшості здавалася неймовірно далекою, зацікавила громадськість, і в результаті на сьогоднішній день вже зібрано більше 100 000 грн.

Для більш детальної інформації та акредитації звертайтесь за телефоном 063 189 59 86 або пишіть на chytaty@gmail.com

naiu.org.ua

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук