Анонс! Онлайн тренінг для жіночих, феміністичних організацій

Анонс! Онлайн тренінг для жіночих, феміністичних організацій
16 Грудня 2020
Друкувати цю новину

21-22 грудня 2020 р. Національна Асамблея людей з інвалідністю України проводить другий дводенний онлайн тренінг для жіночих, феміністичних організацій.

Мета тренінгу: структурувати знання учасниць/ків тренінгу щодо питань інвалідності та гендерної політики, синергії Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю та Конвенції з протидії дискримінації щодо жінок для посилення захисту прав жінок з інвалідністю та включення питань інвалідності до гендерної політики.

Передбачається, що під час тренінгу учасниці зможуть обмінятись набутим практичним досвідом в питаннях захисту прав жінок з інвалідністю; обговорити можливість співпраці у проведенні спільної адвокаційної кампанії.

До участі запрошується представниці жіночих, феміністичних організацій.
Загальна кількість учасниць/ків – 15 осіб.

Місце проведення: платформа ZOOM. Початок о 9:30.

Тренінг проходитиме в рамках проєкту «Різноманіття. Рівність. Єдність», який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) виступаючи тематичним партнером глобальної ініціативи «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд (УЖФ) за підтримки Уряду Канади.

У разі зацікавленості – просимо заповнити Реєстраційну GOOGLE-анкету:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSchVHksRzXM7iPvFzYqtc8N5TixPC5j-SKElme_DJQxtkTufA/viewform

Після формування списку учасників, на вашу електронну адресу (зазначену під час реєстрації) буде надіслано Посилання-запрошення для входу на захід.

  Категорія: