АНОНС! Інформаційна сесія «Місцеві вибори 2020. Бар’єри, з якими зіштовхнулися люди з інвалідністю під час реалізації своїх виборчих прав»

by sancho | 20 Листопада 2020 23:01

Національна Асамблея людей з інвалідністю України запрошує всіх зацікавлених осіб, керівників та представників громадських об’єднань взяти участь в ІНФОРМАЦІЙНІЙ СЕСІЇ  «Місцеві вибори 2020Бар’єри, з якими зіштовхнулися люди з інвалідністю під час реалізації своїх виборчих прав»

26 листопада 2020 року (четвер) на платформі ZOOM

з 11:00 до 13:00

Під час сесії буде представлено результати дослідження щодо реалізації ОЗІ (особами з інвалідністю) права на участь у політичному житті суспільства, за підсумками місцевих виборів 2020 року.

Будемо говорити про:

Захід проводиться Громадською спілкою «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» в рамках Всеукраїнського проєкту «Підвищення громадянської активності людей з інвалідністю під час місцевих виборів 2020 р.», що фінансується Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю за рахунок коштів Державного бюджету України.

У разі зацікавленості прохання заповнити реєстраційну Google-анкету, для чого перейти за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfGO29gH0i5vsiQ5oXyJjRao8LCdPJmBHk9oxGisQ28WR_sQw/viewform
#НАІУ #Вибори_2020 #Твій_готос_Твій_вибір.

Source URL: https://naiu.org.ua/anons-informatsijna-sesiya-mistsevi-vybory-2020-bar-yery-z-yakymy-zishtovhnulysya-lyudy-z-invalidnistyu-pid-chas-realizatsiyi-svoyih-vyborchyh-prav/