АНОНС! 24.06.22 р. у Львівскому Центрі «ГАЛИЧИНА» пройде Інформаційно – просвітницький семінар: «Покращення ефективності надання комплексної допомоги жінкам з інвалідністю після мастектомії в ГО ЛЦСЗРОІ «СОЗАРІН» в умовах військової агресії рф»

23 Червня 2022
Друкувати цю новину

24 червня 2022 року відбудеться Інформаційно – просвітницький семінар: «Покращення ефективності надання комплексної допомоги жінкам з інвалідністю після мастектомії в ГО ЛЦСЗРОІ «СОЗАРІН» в умовах військової агресії рф».      

Мета семінару: обговорення сучасного стану та перспектив розвитку системи комплексної реабілітації, правового забезпечення та соціального захисту жінок з онкологічними захворюваннями в Україні, крім  пропаганди профілактики онкозахворювань, розуміння необхідності прикласти максимум зусиль для реабілітації жінок, які перенесли операцію з приводу раку молочної залози та вирішення проблематики сьогодення.

Захід відбудеться 24 червня 2022 року  за адресою: м. Львів вул. Хуторівка,38.   ДРУ «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «ГАЛИЧИНА».

Реєстрація учасників та представників ЗМІ: 9:00 год. ( 4-поверх).  Додаткова інформація за телефоном (032) 297-19-05

 

Рак молочної залози є основною причиною смертності від онкологічних захворювань у жінок, веде до важкої інвалідності і породжує велику кількість медико – соціальних проблем. Перш за все, це втрата працездатності, а також важкий морально –психологічний стрес та його наслідки, які істотно змінюють всі сфери життя жінки, розриває уставлені зв’язки, звужує одні можливості і виявляє інші. Втрата працездатності пригнічує людину з онкозахворюванням, створює у неї відчуття соціальної неповноцінності.

Зараз у Львівській області перебуває багато евакуйованих з зони ведення бойових дій жінок, в тому числі після мастектомії, які опинилися без звичної допомоги. Вони потребують комплексної допомоги, реабілітації після мастектомії. Військова агресія російської федерації призвела до розбалансування усталених програм допомоги. Багато жінок, з якими проводилась робота, а також спеціалістів в даній царині виїхали закордон. Зв’язок з ними втрачено, співпраця призупинена.

Громадська організація Львівський центр соціального захисту та реабілітації осіб з інвалідністю «СОЗАРІН» займається проблемою реабілітації жінок з інвалідністю різних нозологій після мастектомії з 1996 року і по теперішній час. На основі багатого досвіду вважаємо, що ця проблема потребує комплексного вирішення з залученням як матеріальних засобів так і створення служби індивідуальних консультацій, груп взаємодопомоги та підтримки,  організації інформаційно – просвітницьких семінарів, профілактичних заходів.

 

Захід відбувся в рамках проєкту “Криза  в Україні: реагування та відновлення з урахуванням інвалідності”, який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму осіб з інвалідністю.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар