Американські хірурги безкоштовно прооперували у Львові трьох дітей

3 Травня 2017 Друкувати цю новину

Американські хірурги безкоштовно прооперували у Львові трьох дітейПротягом квітня 2017 року п'ятеро медиків зі США у Львові оперували дітей із тяжкими фізичними порушеннями безкоштовно.

На базі дитячої лікарні «Охматдит» у Львові американські хірурги прооперували трьох дітей із важкими фізичними порушеннями. Про це у коментарі ІА Дивись.info повідомила заступник головного лікаря по хірургічній роботі Леся Бурда.

За словами медика, американські спеціалісти, зокрема, уролог Майкл Ерхард, виконали складні операції на сечовому міхурі пацієнта, усунули в іншого вроджену клоаку (дефект розвитку аноректальної області, для якого характерне злиття прямої кишки, піхви і сечовипускального каналу в один загальний, — авт.ред.). Ще одну дитину з аномалією вуха прооперував хірург Чарльз Мур.

«Ми не могли виконати таких операцій самостійно, адже для цього потрібні вузької спеціалізації лікарі з дуже великим досвідом роботи. Крім того, американські колеги привезли з собою спеціальне обладнання, яке було необхідне», — зауважила Леся Бурда.

Зараз діти, за її словами, з огляду на ті непрості втручання, які були виконані, почуваються доволі непогано.

Крім того, лікар відзначила, що ще двох дітей американські медики планують вивезти до США на лікування, оскільки провести операції в Україні не видається можливим.

Леся Бурда зазначила, що Чарльз Мур не тільки оперував дітлахів, а й відвіз матеріальну допомогу до сиротинців міста. Також спеціаліст консультував дітей там.

Нагадаємо, раніше хірург дитячої лікарні «Охматдит» Андрій Дворакевич відзначав, що операції американські лікарі проводитимуть за кошти благодійних організацій, а також за підтримки комунальних лікарень Львова. Останні забезпечать пацієнтів операційними, палатами, а також витратними матеріалами. Також він додав, що цей проект не єдиноразовий, він — на роки

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук