Ахтем Сеітаблаєв станцював з дівчинкою на інвалідному візку на паркеті “Танців з зірками”

18 Жовтня 2017 Друкувати цю новину

Мрія 10-річної Ясі здійснилася! Дівчинка хотіла вийти на зірковий паркет і станцювати з Ахтемом Сеітаблаєвим. Він для неї зірка, герой. Дівчинка з дитинства танцює, хоч і пересувається за допомогою інвалідного візка - у неї вроджена спинномозкова грижа. Ярослава Чеклова прагне стати чемпіонкою світу зі спортивного танцю на візках, важко працює і не пропускає жодного тренування. Якщо довго не займається, то у неї починається паніка. Танці дають їй енергію життя та натхнення.

Лідія Таран привела вчора Ясю разом з мамою до глядацької зали шоу Танці з зірками, щоб підтримати кумира Ахтема Сеітаблаєва. Ярославка не знала, що Ахтем готується станцювати з нею у прямому ефірі. Напередодні готувалася ціла спецоперація, аби все вдалося і принесло якнайбільше радості маленькій танцівниці, її родині і всім навколо!

І подивіться на цей зворушливий момент – відомий актор Ахтем запрошує маленьку принцесу на паркет!

Ніжний та чутливий танець Ярослави Чеклової та Ахтема Сеітаблаєва вразив жюрі до сліз. Це найвища оцінка за всю історію шоу. Дякуємо! ВБФ "Крона"

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.