9 грудня 2016 р. Запрошуємо роботодавців на Семінар «Сучасні підходи до працевлаштування осіб з інвалідністю на відкритому ринку праці»

9 грудня 2016 р. Запрошуємо роботодавців на Семінар «Сучасні підходи до працевлаштування осіб з інвалідністю на відкритому ринку праці»
8 Грудня 2016
Друкувати цю новину

Семінар для роботодавців «Сучасні підходи до працевлаштування осіб з інвалідністю на відкритому ринку праці»

9 грудня 2016 р. Семінар для роботодавців «Сучасні підходи до працевлаштування осіб з інвалідністю на відкритому ринку праці»

9 грудня 2016 року у м Києві відбудеться семінар для роботодавців «Сучасні підходи до працевлаштування осіб з інвалідністю на відкритому ринку праці».

Захід проходить в межах діяльності проєкту Національної Асамблеї людей з інвалідністю України «Розширення можливостей для працевлаштування  внутрішньо переміщених осіб  з інвалідністю», який фінансується Агентством ООН з питань біженців  (УВКБ ООН).

Проєкт спрямований на підтримку зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України та Автономної Республіки Крим, з метою підвищення їх рівня життя.

Мета семінару – підвищення поінформованості роботодавців щодо різних аспектів працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю, зміна стереотипів щодо працівників з інвалідністю, сприяння покращенню ситуації на ринку праці для даної групи громадян,  ознайомлення з  досвідом підприємств різних форм власності у цій сфері.

Запрошуємо директорів підприємств, установ, організацій різних форм власності, фахівців по роботі з персоналом, яких зацікавила зазначена тематика   до участі у роботі семінару.

Захід  проходитиме в готелі «Ібіс» за адресою: м. Київ,  бульвар Тараса Шевченка, 25  (метро Університет).

Тривалість тренінгу з 10.00 до 15.00. Початок реєстрації 9.30.

Про свою участь просимо повідомити до 15.00 7 грудня 2016 року

за тел. (093)7711060 або на електронну адресу office@naiu.org.ua.

  Категорія: