7 громадян з інвалідністю відкрили власну справу

23 Травня 2019 Друкувати цю новину

7 громадян з інвалідністю відкрили власну справуЗ початку 2019 року соціальними послугами служби зайнятості скористалися понад 1700 безробітних осіб з інвалідністю. За цей період за сприяння фахівців центрів зайнятості та філій  Черкаського ОЦЗ працевлаштовані майже 280 осіб.

Також, для підвищення конкурентоспроможності осіб з інвалідністю шляхом підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, відповідно до потреб ринку праці та наявних рекомендацій медико-соціальних експертних комісій, за чотири місяці цього року проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості понад 140 громадян з інвалідністю, з них 111 осіб, після закінчення навчання, працевлаштовані.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено майже 150 безробітних зазначеної категорії.

З початку поточного року 7 безробітних осіб з інвалідністю розпочали власну справу за допомогою служби зайнятості у таких галузях як: надання правової допомоги, організація розважальних заходів, роздрібна торгівля, перукарські послуги та ін.

Черкаський ОЦЗ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.