670 осіб з інвалідністю Львівщини отримали свої перші «двоколісні»

31 Жовтня 2012 Друкувати цю новину

Цьогоріч Львівська обласна держадміністрація видала інвалідні візки 670 особам з фізичними вадами, які ще не мали їх у користуванні.

Про це 18 жовтня під час прес-конференції розповів заступник голови облдержадміністрації Олег Рудницький.

Також адміністрація надала 4651 людині з інвалідністю ортопедичне взуття, 1241 людині з інвалідністю – протезно-ортопедичні вироби. Окрім того, зазначив чиновник, у січні-березні цього року особам з обмеженими можливостями видано 300 крісел-колісних з черги 2011 року.

Заступник голови облдержадміністрації також повідомив, що кожному людині з інвалідністю війни підвищено розмір одноразової допомоги до 5 травня. Так, у порівнянні з минулим роком у 2,2 рази збільшено розмір разової грошової допомоги людини з інвалідністюм війни І групи - до 2200 гривень, ІІ групи - 1920 гривень, ІІІ групи - 1720 гривень.

Разову грошову допомогу до 5 травня, за словами О.Рудницького, у збільшених розмірах отримали 6049 осіб з інвалідністю війни І, ІІ та ІІІ групи на загальну суму 11,6 млн. гривень, інформує журналіст 032.ua.

032.ua

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.