6 грудня в Києві пройде Всеукраїнський форум підприємств громадських організацій людей з інвалідністю

6 грудня в Києві пройде Всеукраїнський форум підприємств громадських організацій людей з інвалідністю
5 Грудня 2016
Друкувати цю новину

Інформуємо Вас, що 6 грудня 2016 року в м. Києві буде проходити Всеукраїнський форум підприємств громадських організацій людей з інвалідністю. Метою якого є стимулювання розвитку соціального підприємництва в Україні, зокрема на базі підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю, обговорення шляхів підвищення ефективності державної допомоги, розгляд прикладів успішних підприємств, винайдення шляхів до розвитку та пошуку нових перспектив.

Організатори Форуму: всеукраїнські громадські організації «Національна Асамблея людей з інвалідністю України», «Асоціація підприємців та працюючих осіб з інвалідністю України», «Українське товариство сліпих» Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

До участі у роботі Форуму запрошені народні депутати України, представники Мінфіну, Мінекономіки, Мінсоцполітики, Державної фіскальної служби України, Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, директори підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю та керівники громадських об’єднань осіб з інвалідністю.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Форуму.

Захід відбудеться 6 грудня 2016 року (вівторок) в конференц-залі «Кобзарська світлиця» Міжнародного виставкового конгрес-центру «Український дім», за адресою  м. Київ, вул. Хрещатик, 2. Початок роботи 11.00. 

Прохання повідомити про вашу  участь за телефоном 0633824173 (Сергій Іванович).

Президент Асоціації підприємств та працюючих осіб з інвалідністю України Сергій Гурінов

  Категорія: