6-7 грудня 2019 року в м. Кремінна Луганської області відбудеться Тренінг для тренерів: «Інклюзивне  позитивне батьківство»

by sancho | 3 Грудня 2019 16:41

Національна Асамблея людей з інвалідністю України та Міжнародна неурядова організація «Save the Children» за фінансової підтримки RadioAid (Швеція) проводитимуть 6-7 грудня 2019 року в м. Кремінна Луганської області Тренінг для тренерів на тему: «Інклюзивне  позитивне батьківство».

Метою заходу є розширення знань учасників та набуття нових практичних навичок з імплементації програми інклюзивного позитивного батьківства.

На тренінгу будуть висвітлені такі питання як:

Захід відбудеться в рамках проєкту "Інклюзивні послуги для всіх: посилення доступу до освіти та інших послуг для дітей з інвалідністю на сході України", який реалізують Національна Асамблея людей з інвалідністю України та міжнародна неурядова організація «Save the Children»  за підтримки RadioAid (Швеція).

Source URL: https://naiu.org.ua/6-7-grudnya-2019-roku-v-m-kreminna-luganskoyi-oblasti-vidbudetsya-trening-dlya-treneriv-inklyuzyvne-pozytyvne-batkivstvo/