8 листопада 2018 року запрошуємо на презентацію результатів першої в Україні Школи універсального дизайну

30 Жовтня 2018
Друкувати цю новину

Дізнавайтесь як робити послуги, приміщення, предмети, середовища комфортними для всіх, в тому числі маломобільних людей.

Цього року вперше в Україні пройшла Школа Універсального дизайну (УД). Дві школи! Для викладачів закладів вищої освіти (ЗВО) та молодих фахівців.

Маємо результати:
– 4 комплексні рішення, які допоможуть Києво-Могилянській Академії, Молодому театру, Бібліотеці КПІ та клініці Інто-Сана стати більш комфортними для всіх;
– 30 навчальних програм з Універсального дизайну, які потенційно можуть викладатись у 18 ЗВО;
– 70 (69) фахівців та студентів різних спеціальностей, які заразились «вірусом» УД назавжди 😊

Запрошуємо на презентацію цих результатів 8 листопада 2018.

На заході можна буде:
– познайомитись з авторами найкращих навчальних програм з УД та дізнатись про що вони та де викладатимуться;
– побачити презентації рішень з Універсального дизайну для 4 організацій, які, скоріш за все, ви відвідували хоча б раз в своєму житті;
– знайти відповіді про Універсальний дизайн і доступність та познайомитись з експертами та фахівцями УД.

Презентація буде цікавою для представників закладів вищої освіти, театрів, бібліотек, медичних закладів, коворкінгів, фахівців з доступності та Універсального дизайну, громадських активістів, тих, хто хоче зробити свій заклад та послуги комфортними для всіх, в тому числі маломобільних людей.

Програма заходу
15:30 – 16:00 Реєстрація учасників
16:00 – 16:15 Вітальне слово
16:15 – 16:40 Презентації найкращих навчальних програм з Універсального дизайну. Оголошення авторів, які отримають гранти на їх подальшу розробку та впровадження
16:40 – 19:10 Презентації рішень з Універсального дизайну для 4 організацій: Культурно-мистецького центру НаУКМА, Молодого театру, Бібліотеки НТУ «КПІ ім. Сікорського» та клініки «Інто-Сана»
19:10 – 19:30 Відкрита дискусія та завершення офіційної частини заходу
19:30 – 20:00 Неформальне спілкування

Вхід безкоштовний за реєстрацією. Реєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/wkxUorVkfDMaihHA2

Кінцевий строк для реєстрації 4 листопада. Кількість місць обмежена.
Місце проведення буде повідомлено зареєстрованим учасникам.

Школа Універсального дизайну пройшла в рамках Спільної Програми «Сприяння інтеграційній політиці та послугам людей з інвалідністю в Україні». що впроваджується ПРООН у співпраці з ВООЗ та МОП  за фінансової підтримки Партнерства ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю, в партнерстві з міністерством соціальної політики, Міністерством охорони здоровья України та Національною Асамблею людей з інвалідністю України.

Партнери Школи УД: Національний університет “Києво-Могилянська академія”Школа соціальної роботи НаУКМА /School of Social Work NaUKMAМолодий театрБібліотека КПІ / KPI Library, клініка Into-SanaSBID Ukraine та Агенти змін.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар