Семінар «Раннє втручання. Супровід дітей з особливими освітніми потребами».

10 Квітня 2018 Друкувати цю новину

ГО «Запорізька обласна організація «Аутизм. Свідоме батьківство», ГО «Розвиток особистості дитини плюс» та МАОМС «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад» запрошують батьків, фахівців та небайдужих громадян Запорізького регіону взяти участь у семінарі  «Раннє втручання. Супровід дітей з особливими освітніми потребами», який відбудеться 17-18 квітня 2018 року у  місті Бердянськ. Захід проводитиметься в рамках грантового проєкту «Дитина. Родина. Громада».

Грантовий проєкт «Дитина. Родина. Громада» впроваджується за фінансової підтримки ЄС, в межах спільного Проєкту HealthProm (Великобританія), ГС ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні».

До участі в семінарі запрошуються:

  • батьки дітей з особливостями розвитку та інвалідністю,
  • представники громадських організацій, керованих або створених батьками, що займаються захистом прав дітей, в тому числі дітей з інвалідністю, особливими потребами, порушенням розвитку,
  • фахівці, що працюють з такими дітками, у тому числі члени команд з раннього втручання які вже працюють у Запорізької області,
  • та небайдужі люди, які підтримують впровадження раннього втручання і Україні.

Семінар «Раннє втручання. Супровід дітей з особливими освітніми потребами» триває два дні та складається з двох частин:

17 квітня 2018 р. - «Раннє втручання»

18 квітня 2018 р - «План дій. Від раннього втручання до супроводу дітей у освітньому закладі. Роль помічника дитини у супроводі».

Під час проведення заходу учасники зможуть більш детально ознайомитись

  • з цілою низкою питань, пов’язаних з раннім втручанням, його становленням, особливостями, розвитком в Україні та інших державах світу;
  • з батьківськім рухом в Україні взагалі, та зокрема з Платформою «Батьки за раннє втручання»;
  • з особливостями ролей фахівців — психолога, логопеда, помічника дитини — під час роботи з дітьми, яким потрібен супровід.

В разі зацікавленості взяти участь у семінарі, просимо заповнити та направити анкету-заявку (завантажити)  не пізніше 12:00 год. 12 квітня 2018 року на електронну адресу rv-zp@i.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь :

Острогляд Наталія Тимофіївна (050) 454 29 60

Піщулін Сергій Вікторович (050) 48 625 48

Кількість учасників даного заходу та фінансування обмежене, тому організатори залишають за собою право відбору учасників на підставі надісланих анкет  та досвіду участі у просуванні РВ та формуванні батьківського руху.

Програма заходу (завантажити)

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.