31 січня 2023 року. Круглий стіл «Законодавство з ліцензування: питання доступності для осіб з інвалідністю»

31 січня 2023 року. Круглий стіл «Законодавство з ліцензування: питання доступності для осіб з інвалідністю»
26 Січня 2023
Друкувати цю новину

31 січня 2023 року з 11:00 до 12:30 (час закінчення – орієнтовний) Всеукраїнська асоціація підприємців та працюючих людей з  інвалідністю України разом з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України проводить круглий стіл «Законодавство з ліцензування: питання доступності для осіб з інвалідністю».

Спікер заходу: Юрій Васильченко – консультант з питань архітектурної доступності, інклюзивності Національної Асамблеї людей з інвалідністю України

Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності» регулюються суспільні відносини у сфері ліцензування видів господарської діяльності та встановлено 34 види господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню.

Ці види господарської діяльності прямо чи опосередковано стосуються людей з інвалідністю (послуги, які надаються та/або робочі місця для людей з інвалідністю).

Наприкінці 2019 року в Законі з’явилась вимога, що ліцензійні умови повинні включати відомості про доступність місць провадження господарської діяльності для маломобільних груп населення.

Всеукраїнська асоціація підприємців та працюючих людей з  інвалідністю України провела аналіз як ця вимога була врахована в підзаконних нормативно-правових актах.

На круглому столі будуть обговорені результати проведеного аналізу, а також представлені пропозиції з удосконалення законодавства з питань ліцензування.

До участі запрошуються представники органів державної влади, зокрема, Міністерства економіки України, Державної регуляторної служби України, органів ліцензування, народні депутати (їх помічники), представники громадських об’єднань людей з інвалідністю та інші фахівці, які займаються питаннями доступності та ліцензування.

Участь у заході передбачає реєстрацію безпосередньо перед входом на захід, після цієї реєстрації Ви отримаєте посилання для входу.

Прохання врахувати на це час (2-3 хвилини) при переході за посиланням:

https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZUof–oqzwqH9WrP0t7Q1RTeM2KQLoYj281

Організатори почнуть приєднувати учасниць та учасників заходу об 10:50.

 

Ця ініціатива реалізується в рамках проєкту “Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю”, який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму інвалідності та Християнської місії незрячих (СBM).

#НАІУ #EDF #CBMGlobal #допомога #Переможемо #СТОЇМО #Не_словами_а_справами #війна_росії_проти_УКРАЇНИ

  Категорія: