30-річний кропивничанин, не маючи кисті лівої руки, працює фотографом

17 Березня 2020 Друкувати цю новину

30-річний кропивничанин, не маючи кисті лівої руки, працює фотографом

30-річний чоловік з Кропивницького, не маючи кисті лівої руки, працює фотографом. Так шість років заробляє собі на життя. Він народився без лівого передпліччя. За спеціальністю – художник. Вважає – інвалідність не привід сидіти вдома та скаржитись на долю.

Максим Циганок розповідає, як почав займатися фотографією. ‘‘Коли мені було 22 роки, у моєму житті стався переломний період. Тоді я намагався знайти себе. За фахом я дизайнер-художник, усе життя малював. Образотворче мистецтво завжди було у мене на першому місці, але, на жаль, воно не годує. Намалювати один портрет за тиждень, отримати за нього копійки і їсти сухарі не хотілось. Складати руки і сидіти хникати немає сенсу, тому беру і роблю’’.

Для роботи обрав фотоапарат, з яким йому найлегше працювати.

Фотомодель Марія Клімовицька говорить: інвалідність чоловіка не впливає на якість його роботи. ‘‘Дуже легко, ти навіть не розумієш, що тебе фотографують для фотосету. Просто вийшли прогулятися, насправді, це дуже важливо’’.

Найбільше чоловік любить фотографувати людей.

Суспільне

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.