3.02.2017 Ініціативна зустріч регіональної Платформи «Батьки за раннє втручання в Україні» (Сєверодонецьк)

24 Січня 2017 Друкувати цю новину

Ініціативна зустріч регіональної Платформи «Батьки за раннє втручання в Україні»3 лютого 2017 року у місті Сєверодонецьк (Луганська область) відбудеться ініціативна зустріч регіональної Платформи «Батьки за раннє втручання в Україні» Луганського регіону з питань впровадження раннього втручання. До участі в зустрічі запрошуються батьки дітей з порушеннями розвитку, представники батьківських та інших недержавні організації, які створені і керовані батьками дітей з інвалідністю і захищають права цієї категорії дітей, а також представники місцевих органів влади.

В ході зустрічі відбудеться презентація проектів «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні» (впроваджується за фінансування ЕС) і «Підтримка батьків дітей з інвалідністю задля їх ефективного партнерства в розробці раннього втручання в Східній Україні» (впроваджується за фінансування уряду Німеччини і за підтримки ЮНІСЕФ).

Впроваджується ці проекти Міжнародною громадською організацією HealthProm (Лондон), Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ) та Благодійним фондом «Інститут раннього втручання» (Харків), як частина Програми «Батьки за раннє втручання в Україні»:

Якщо ви впевнені, що всі діти – це просто діти, тоді запрошуємо вас взяти участь у заході.

Контакти для бажаючих взяти участь у заході: т. 0984085450 Вікторія Пірогова фахівець напряму «Підтримка батьківської адвокації».

Контакти для ЗМІ: т. 050328578 Олег Трачук e-mail: rvu.parents@gmail.com.

Довідкова інформація:

Захід проводиться в рамках діяльності Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні» – платформи, створеної як основа для участі недержавних організацій, започаткованих і керованих батьками дітей з інвалідністю, а також активних батьків дітей з порушеннями розвитку в процесі формування державної політики раннього втручання в Україні. До складу Всеукраїнського батьківського форуму входять недержавні організації, створені і керовані батьками дітей з інвалідністю, і захищають права цієї категорії дітей, а також активні батьки дітей з порушеннями розвитку. Функціонування форуму забезпечується Програмою «Батьки за раннє втручання в Україні».

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.