29.09-02.10. Всеукраїнський навчально-практичний семінар з питань запровадження інклюзивних програм для дітей та молоді з інтелектуальною недостатністю

by Наталія | 22 Вересня 2016 12:23

Всеукраїнський навчально-практичний семінар з питань запровадження інклюзивних програм для дітей та молоді з інтелектуальною недостатністюВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» та ГО «Київська міська спортивна федерація бадмінтону осіб з інвалідністю» проводять Всеукраїнський навчально-практичний семінар з питань запровадження інклюзивних програм для дітей та молоді з інтелектуальною недостатністю, який відбудеться з 29 вересня по 02 жовтня 2016 року в м. Києві.

Захід проводиться в рамках Всеукраїнської програми «Сприяння розвитку громадського руху молоді з обмеженими фізичними можливостями в Україні».

На заході планується презентація діючих програм громадських організацій та представників профтехосвіти в рамках інклюзивного підходу до роботи з молоддю з проблемами інтелектуального розвитку.

До участі у заході запрошені представники відділу спорту Шевченківської райдержадміністрації міста Києва та громадські адміністрації з різних регіонів України.

Source URL: https://naiu.org.ua/29-09-02-10-vseukrayinskyj-navchalno-praktychnyj-seminar-z-pytan-zaprovadzhennya-inklyuzyvnyh-program-dlya-ditej-ta-molodi-z-intelektualnoyu-nedostatnistyu/