27 вересня на Хрещатику пройде Марш людей з інвалідністю “ЗА МИР!”

18 Вересня 2014 Друкувати цю новину

banner-hoda3Представники Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України та Національного паралімпійського комітету України пройдуть Маршем МИРУ по вул. Хрещатик, закликаючи до миру та єдності.

Ми, «НЕВИДИМІ» громадяни України, люди з інвалідністю, яких в країні проживає понад 2,7 млн. осіб. Серед нас - інваліди з дитинства, із захворюванням опорно-рухового апарату, хворі на цукровий діабет, незрячі, нечуючі, батьки, які виховують дітей з інвалідністю, ті, хто став інвалідом в період Великої Вітчизняної війни, війни в Афганістані та інших збройних конфліктів, учасники Революції Гідності, цивільні та військові із зони АТО. 

Ми, як ніхто, знаємо, що таке, коли Держава та суспільство тебе не бачить, коли ти не знаєш, чи зможеш сьогодні купити життєво необхідні ліки собі чи своїй дитині; коли твоє подальше життя вирішує помилка лікаря; коли вулиці, транспорт, школи, лікарні, робота, виборчі дільниці тобі фізично не доступні; коли ти не чуєш, про що говорить суспільство чи Президент України; коли ти ніколи не побачиш свою рідну матір, дружину, чоловіка, дитину; коли ти не можеш, як інші, спуститися в бомбосховище та залишаєшся вдома, обнімаючи свою дитину, сподіваючись тільки на Господа Бога. На жаль, ми знаємо, що таке - відчувати себе «забутими» громадянами своєї країни! 

Серед нас, людей з інвалідністю, - відомі народні обранці, вчені та педагоги, адвокати та лікарі, державні службовці і бізнесмени, робітники та селяни, художники і музиканти. Ми - лідери світового паралімпійського та дефлімпійського спорту. 

Ми - незламні силою та духом! Ми прагнемо бути незалежними і почутими суспільством! Та головне - стати рівними з іншими громадянами нашої країни! 

Але сьогодні, коли в Україні іде неоголошена війна, яка знищує та калічить наших дітей, братів і сестер, батьків та матерів, ми, українці з інвалідністю, не можемо сидіти вдома, спокійно спостерігаючи за цим. 

Тому, в річницю підписання Конвенції ООН «Про права людей з інвалідністю» представники Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України та Національного паралімпійського комітету України пройдуть Маршем МИРУ по вул. Хрещатик,
закликаючи до миру та єдності

Приєднуйтесь! Підтримайте нас! 

Чекаємо Вас 27 вересня об 11.00 
у м. Києві на вул. Хрещатик 
біля Центрального Універмагу 

Оргкомітет: 
044 -279-61-82 
044-279-61-74 
office@naiu.org.ua 
прес-служба 
044 289 43 30 
093 771 10 64

Прес-служба НАІУ

Громадський простір

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.