26 березня — День хворих на епілепсію

26 Березня 2013 Друкувати цю новину

26 березня — День хворих на епілепсіюЩорічно 26 березня відзначають Всесвітній день хворих на епілепсію, який ще називають «фіолетовий день». 

Відзначати цю дату в 2008 році запропонувала 9-річна дівчинка Кессіді Меган, що страждала на це захворювання. Кессіді, яка постійно відчувала певне нехтування з боку дорослих та однолітків, вирішила показати, що вона нічим не відрізняється від інших людей.

Щоб спростувати міфи щодо хвороби, дівчинка вигадала «фіолетовий день», коли усі бажаючі можуть висловити підтримку хворим на епілепсію. Згодом ініціативу дівчинки підтримало багато світових організацій. З 2009 року кожен рік 26 березня у всьому світі відзначають Всесвітній день хворих на епілепсію і необхідність першої допомоги людям з цим захворюванням. У цей день, зазвичай, відбуваються благодійні акції, на аукціонах, ярмарках і спортивних заходах збирають кошти для допомоги людям із цим діагнозом.

Епілепсія — одне з найпоширеніших хронічних неврологічних захворювань. Є відомості, що серед хворих на епілепсію чимало відомих людей — Юлій Цезар, Олександр Македонський, Нострадамус, Іван Грозний, Наполеон, Федір Достоєвський та інші. 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.