24 – 26 вересня 2019 р. Всеукраїнська науково-практична конференція “Сучасний світ і незрячі: освіта, професійне становлення і соціальна взаємодія”

by Наталія | 5 Вересня 2019 15:57

ГС «ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ) та Громадська організація «Волинський обласний фонд «Зір» запрошують взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасний світ і незрячі: освіта, професійне становлення і соціальна взаємодія», яка відбудеться 24 – 26 вересня 2019 р. у м. Луцьк.

Основні напрямки роботи конференції: правові аспекти соціальної інтеграції та реалії життєдіяльності людей з інвалідністю в Україні (інклюзія та доступність); психолого-педагогічні проблеми становлення особистості з порушеннями зору в умовах інклюзивної освіти; вплив сучасного інформаційного простору на розвиток особистості з особливими потребами, їх соціальну та професійну реабілітацію; просвітницько-виховна діяльність соціальних інституцій у формуванні активної громадянської позиції осіб з інвалідністю.

У разі Вашої зацікавленості взяти участь, просимо заповнити анкету-заявку[1] та направити її на електронну адресу: vooutos@gmail.com[2] не пізніше 13 вересня 2019 р.

Поселення учасників у готелі «Профспілковий», м.Луцьк, пр.Відродження, 24. Проїзд до місця поселення: від залізничного вокзалу -маршрутне таксі №2, з автостанції- маршрутне таксі № 31 (до зупинки «2 міська лікарня»).

Реєстрація учасників конференції починається о 09:00. Пленарне засідання об 11:30 у сесійній залі Волинської обласної ради (адреса: Київський майдан, 9).

Від’їзд учасників 26 вересня 2019 р.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Endnotes:
  1. анкету-заявку: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/ANKETA_Konferentsiya-24-26.09.2019_Lutsk.docx
  2. vooutos@gmail.com: mailto:vooutos@gmail.com

Source URL: https://naiu.org.ua/24-26-veresnya-2019-r-vseukrayinska-naukovo-praktychna-konferentsiya-suchasnyj-svit-i-nezryachi-osvita-profesijne-stanovlennya-i-sotsialna-vzayemodiya/