23-25 березня 2015 р. Три одноденних семінари для помічників народних депутатів Верховної Ради України

24 Березня 2015 Друкувати цю новину

В рамках міжнародного проєкту «Інклюзивні рішення для рівноправного і відповідального суспільства», Британська Рада в Україні, Національна Асамблея осіб з інвалідністю України, громадська організація «Гармонія» 23-25 березня 2015 р. у конференц-залі готелю «Русь» проводять три одноденних семінари для помічників народних депутатів Верховної Ради України.

105170171853

На семінарах будуть висвітлені теми щодо нових підходів до питань інвалідності, впровадження інклюзивного навчання, працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю, доступності та універсального дизайну, надання якісних послуг в сфері охорони здоров’я тощо.

Актуальність проведення семінарів пов’язана з впровадженням парламентського контролю за імплементацією в національне законодавство положень Конвенції про права осіб з інвалідністю та заслуховуванням в 2015 році Національного державного звіту в Комітеті ООН з прав людей з інвалідністю.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.