23 – 24 травня. Черкаси. Семінар-тренінг “Моніторинг та адвокація забезпечення безперешкодного доступу до виборчих дільниць для людей з інвалідністю”

by sancho | 4 Травня 2018 16:23

23 - 24 травня 2018 р. в м. Черкаси відбудеться семінар-тренінг на тему: «Моніторинг та адвокація забезпечення безперешкодного доступу до виборчих дільниць для людей з інвалідністю» у Черкаській області. Організаторами заходу виступають ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ), Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) спільно з Черкаським обласним громадським об’єднанням «Життя без бар’єрів».

Метою заходу є поширення та подальше впровадження методології моніторингу доступності виборчих дільниць та адвокатування включення людей з інвалідністю до виборчих процесів.

В семінарі заплановано участь представників Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської міської ради, керівників, лідерів і фахівців Всеукраїнських  громадських організацій людей з інвалідністю, громадських організацій Черкаської області, та ін.

Захід відбудеться в конференц-залі готелю "Оптіма" (адреса: м. Черкаси, вул. вул. Лазарєва, 6/ бульвар Шевченка).

Початок реєстрації учасників о 10:30, семінар-тренінг починається об 11:00.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Валяєва Леся Вікторівна – (096) 320-10-35

Захід проводиться в рамках Всеукраїнської програми НАІУ "Створення в Україні безперешкодного доступу людей з інвалідністю до об'єктів житлового та громадського призначення".

Source URL: https://naiu.org.ua/23-24-travnya-2018-r-monitoryng-ta-advokatsiya-zabezpechennya-bezpereshkodnogo-dostupu-do-vyborchyh-dilnyts-dlya-lyudej-z-invalidnistyu/