22 лютого у Львові презентуватимуть книгу незрячої дівчинки

22 Лютого 2016 Друкувати цю новину

22 лютого у Львові презентуватимуть книгу незрячої дівчинкиПершу друковану збірку віршів учениці спеціальної школи-інтернату №100 Вікторії Дудік «Вірю в диво» представлять в обласній бібліотеці для дітей у понеділок о 12.00.

«22 лютого о 12.00 у Львівській обласній бібліотеці для дітей відбудеться презентація книжки Вікторії Дудік «Вірю в диво», – повідомили сьогодні, 22 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Це перша друкована збірка юної поетеси-учениці Львівської спеціальної школи-інтернату №100 для сліпих дітей. До участі у презентації запрошені актори та диригент Львівського національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, члени Національної спілки письменників України, духовні наставники. Також організатори очікують побачити на події членів Львівського осередку Української спілки осіб з інвалідністю, директора БО «Фонд Родини Нечитайло» та учнів львівських шкіл».

dailylviv.com

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.