20-річний мешканець Львівщини з ДЦП вирушив до Лісабона на триколісному велосипеді

16 Серпня 2016 Друкувати цю новину

20-річний мешканець Львівщини з ДЦП вирушив до Лісабона на триколісному велосипедіУ мандрівку зі Львова до Лісабона вирушив 20-річний мешканець Львівщини. Хлопець має ДЦП, тому їхатиме на спеціальному триколісному велосипеді. Щодня Іван Маслюк долатиме близько сотні кілометрів. За його словами, подорож стане початком Всесвітнього руху допомоги людям з обмеженими можливостями.

"Мегаподорож" - саме так 20-тирічний Іван Маслюк називає свій задум. На спеціальному велосипеді планує подолати понад 5 тисяч кілометрів. Маршрут пролягатиме через територію 12 країн і триватиме 100 днів.

"Мета – хотів би побачити Атлантичний океан, і хотів би перетнути вздовж всю Європу", - каже Іван.

Іван Маслюк з дитинства хворіє на ДЦП, тому для подорожі обрав спеціальний триколісний велосипед. Його подарували благодійники. Перед стартом - був майже місяць тренувань.

Батьки Івана не приховують хвилювань за сина, бо це його перша далека подорож. Але ідею мандрівки - підтримують.

"Як можна не переживати. За здорових, повноцінних людей переживаєш, якщо проводжаєш в таку далеку дорогу, навіть не літаком, і літаком треба переживати. А то на велосипеді стільки кілометрів подолати", - каже мати Івана Світлана Маслюк.

Супроводжуватимуть Івана до Лісабона його друзі. Вони також вирушають на велосипедах. Їхатимуть - поруч.

Іван Маслюк разом із однодумцями вирішили, після повернення з Португалії в Україну, обов'язково створять благодійну організацію, яка допомагатиме подорожувати людям з обмеженими можливостями.


Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів

"5 канал"

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.