20 медалей в скарбничці українських паралімпійців-легкоатлетів на початок 8-го дня чемпіонату світу

30 Жовтня 2015

У сьомий день змагань, 28 жовтня, національна паралімпійська збірна команда України з легкої атлетики виборола на чемпіонаті світу, що проходить в м.Доха, Катар, 2  медалі, серед яких 1 срібна та 1 бронзова нагороди, а вже вранці 29 жовтня нашим атлетам також вдалось завоювати 2 медалі – 1 «срібло» та 1 «бронзу». Таким чином, станом на ранок 29 жовтня у доробку українських паралімпійців 20 високих нагород, серед яких 3 золоті, 6 срібних та 11 бронзових медалей. Лідерська трійка чемпіонату світу беззмінна – перше місце утримує команда Китаю (62), друге – Росії (50) і третє  – США (28). Українці – 11-ті за кількістю золотих нагород та 7-мі за загальною кількістю нагород.

Дорошенко Олександр (метання списа) та Ботурчук Оксана (біг на дистанції 100м) стали володарями срібної та бронзової медалей (відповідно) у сьомий день чемпіонату світу з легкої атлетики. Та завершили змагальний день загальною кількістю нагород української команди у 18 медалей.

29 жовтня вранці Мальчик Алла (штовхання ядра) та Ібрагімов Дмитро (штовхання ядра) також завоювали срібну та бронзову медалі відповідно.

День почався гарно! Тепер, разом із офіційними спонсорами Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України: компанією Воля на Ощадним банком України, будемо вболівати за наступні перемоги українських атлетів-паралімпійців, дуже сподіваючись на таке жадане «золото»!. Спостерігайте за виступами українців наживо на веб-сторінці Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України або наступному ресурсі: https://www.youtube.com/watch?v=lz9J4zD_TT0. Трансляція розпочнеться о 15:00 за київським часом і триватиме майже до 22 години. Вболіваймо за наших!