2 квітня в Україні стартував перший етап медичної реформи: що потрібно знати

2 Квітня 2018 Друкувати цю новину

Сьогодні, 2 квітня 2018 року, стартував перший етап медичної реформи. З сьогоднішнього дня починається перший етап реформи - з вибору лікаря первинної медичної допомоги в рамках кампанії "Лікар для кожної сім'ї".

В рамках кампанії "Лікар для кожної родини" українці мають підписати декларації з сімейним лікарем, терапевтом або педіатром. На основі цих документів пацієнта закріплять за конкретним лікарем, який буде одержувати оплату в залежності від кількості пацієнтів, а нарахування оплати за цим принципом почнеться з липня.

Для підписання декларації можна вибирати лікаря в будь-якому медзакладі, що надає первинну медичну допомогу. Окремо підкреслюється, що підписати декларацію з лікарем можна тільки в медичних установах, які приєдналися до реформи. Ці лікарні будуть брендовані наклейкою "Тут можна обрати свого лікаря".

Для підписання декларації необхідно при собі мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Для дітей до 14 років необхідно свідоцтво про народження. Кампанія з підписання деклараціїй з лікарями безстрокова.

Детальніше про те, що зміниться для громадян України із запровадженням медичної реформи, дивіться у сюжеті "Прямого":

Прямий

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.