19-й Форум « Боротьба з онкологією – Стосується кожного»

9 Жовтня 2020 Друкувати цю новину

16-17 жовтня 2020 року ВГООІ «Разом проти раку» (члени НАІУ) проводить 19-й Форум « Боротьба з онкологією - Стосується кожного» - комплекс інформаційно-просвітницьких заходів, присвячених  Всеукраїнському дню боротьби із захворюванням на рак молочної залози, який відзначається 20 жовтня. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила голова організації Лариса Лопата.

В цьому році, у зв’язку з епідемією коронавірусу,  Форум проводиться з обмеженою кількістю учасників, з дотриманням всіх заходів запобігання поширенню COVID-19.

В рамках заходів планується проведення інформаційно-просвітницьких заходів із залученням спеціалістів медичної та психологічної сфери:

16-го жовтня - робота в групах з психологами:  надання психологічної підтримки і порад для учасників конференції з питань догляду і повернення до повноцінного соціального життя, поради щодо шляхів пізнання себе для жінок, які перенесли РМЗ, та інших супутніх онкологічних захворювань, розвиток навичок розуміння своїх емоцій і управління ними, арт-терапевтичний воркшоп, групи взаємодопомоги «рівна-рівній».

17-го жовтня - рекомендації провідних фахівців на основі доказової медицини, співробітників онкологічних центрів щодо поліпшення становища жінок з РМЗ і супутніх онкозахворювань і як уберегтися здоровим жінкам. Захід відбудеться : м. Київ, Ірпінь, вулиця Северинівська 118-А, в приміщенні готелю «Конференц-Хол-Ірпінь».

Як доїхати: від ст. метро « Академмістечко»,  маршрутка №392, зупинка 8 лінія, метро «Оболонь» маршрутка №395, зупинка 8 лінія.

Початок Форуму 16 жовтня - початок реєстрації об 11:00 год ,  початок Форуму о  12:00 год.

17 жовтня - початок Форуму о 10:00 год.

Запрошуємо прийняти участь в Форумі.

Кількість місць обмежена, прохання для бажаючи написати  повідомлення на сторінці Лариси Лопати  у Фейсбук,  або у месенджер.

Джерело.

написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.