«InterCHARM-Україна 2014» допоможе людям з особливими потребами

2 Вересня 2014 Друкувати цю новину

Новий соціальний проєкт б’юті-виставки допоможе компаніям індустрії краси зрозуміти потреби людей з обмеженими фізичними можливостями.

inter-charm

18 вересня об 11:00 на «InterCHARM-Україна 2014» відбудеться відкритий семінар «Салон краси, СПА-центр — дружня середа для людей з обмеженими фізичними можливостями». Його учасники дізнаються декілька простих та ефективних прийомів, щоб зробити відвідування салону краси більш комфортним для людей з особливими потребами. Наприклад, як організувати простір у салоні для слабозрячих, як полегшити спілкування майстра з клієнтами з порушеннями слуху та мови. Рівноправ'я краси для всіх клієнтів – ось головна ідея семінару. Завершиться подія дискусією «Особливе ціноутворення: да чи ні».

У дискусії братимуть участь: Геннадій Євсев'єв, президент Всеукраїнської молодіжної громадської організації осіб з інвалідністю з вадами зору «Генерація успішної дії», Сергій Котельянець, начальник відділу організаційної, культмасової та реабілітаційної роботи виконавчого апарату центрального правління Українського товариства глухих, Юлія Ресенчук, президент благодійного фонду «Асоціація осіб з інвалідністю-комп’ютерників». Індустрію краси представляють  Наталія Гончаренко, керуючий партнер консалтингової компанії «Салонний маркетинг» та Ольга Смекалина, голова ревізійної комісії Спілки професіоналів СПА, готелів та Wellness-курортів України. Модератор -  Тереза Яковець, автор проєкту резиденції розкоші та краси «Тереза Резиденція», власниця Інтернет-магазину Shop-Rezidence.

До участі запрошуються керівники, власники, адміністратори салонів краси, маркетинг-директора мережей салонів краси.

Семінар відбудеться 18 вересня з 11:00 до 13:00. Місце проведення – МВЦ, Броварський проспект, 15, павільйон № 3, конференц-зал № 16.

Участь безкоштовна для усіх слухачів, вхід вільний. Зареєструватися можна за посиланням http://www.intercharm.kiev.ua/ru/socproject2014.

Нагадуємо, Міжнародна виставка парфумерії та косметики «InterCHARM-Україна 2014» відбудеться у Києві з 17 по 19 вересня. Організатор – «Б’ютєкско» (у складі ITE Group Plc).

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.